Ruler: Stále nemohu uvěřit tomu, že ocházím

  • 10. 11. 2022 11:30

Korejskému týmu Gen.G se nepodařilo získat letos titul světových šampionů. Do turnaje šli jako největší favorité a nakonec vypadli v semifinále proti týmu DRX. Sestava, která letos dokázala vyhrát LCK, se rozpadá, první na odchodu je Ruler a další na řadu přijdou.

GEN Ruler: Když se ohlédnu zpátky k prvnímu dni, tak jsem opravdu toužil po vyhrávání soutěží. Byl jsem opravdu šťastný, že mohu reprezentovat Gen.G. Nejlepším momentem byl jednoznačně titul v summer splitu, stále nemohu uvěřit tomu, že odcházím.

GEN Lehends: Už od jara jsme věděli, že nás Ruler opustí

Ruler je posledním z původní sestavy Gen.G, kde se objevila jména jako Ambition, CuVee, Haru, Crown nebo CoreJJ. Všichni už jsou nyní buď neaktivní nebo z organizace odešli. S tímto týmem se Rulerovi ještě pod jménem Samsung Galaxy podařilo vyhrát Worlds 2017. Nyní končí éra jednoho velkého marksmana v Gen.G. Důležité je se zeptat, kam Ruler zamíří.

V možnostech visí i LPL, ale spíš se očekává jeho přestup k Damwonu Kia. DK mají aktuálně Deokdama s Kellinem, kterým se poslední split moc nevyvedl. Na Worlds to byl právě Ruler, kdo poslal DK zpátky do Koreji. A pro korejský tým by byl zisk Rulera asi nejlepší volbou z LCK.

Gen.G by podle posledních zdrojů měli chystat celkový rebuild týmu, ve vzduchu visí jména jako Deokdam, Viper, Price, BeryL, Zeka, Kiin a Kanavi. Všechna tato jména jsou na seznamu potenciálních nákupů Gen.G, otázkou jest, chtějí se Gen.G zbavit Chovyho, kterému prodloužili kontrakt?

Zdroj obrázku: LoL Esports, Riot Games

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.