TOP15 Leckr #7

  • Martin Bukovský
  • 24. 01. 2020 17:15

Na 7. mieste sa nachádza Michal "leckr" Kadlíček.

Leckr sa pripojil k tímu Brute v marci roku 2018. Bolo to tesne po tom, čo vyhral UNIZA MASTERS v Žiline. Vtedy to bolo v mixe MAKE MONEY NOT FRIENDS. Leckr sa ešte v roku 2018 pozrel aj na MČR, kde vypadli v semifinále v tesnom súboji proti celku eSuba. Po odchode Daxena a Kinza sa ale sformovala zostava, s ktorou to Leckr dotiahol aj na pódiové umiestnenia. Do tímu sa pridal Fazen a AJTT. Prvé oficiálne zápasy ich začiatkom roka 2019 čakali v ESEA lige.

Jelikož jsme hráli ESEA Open, tak to pro nás nebylo nic extra, tyhle týmy jsme měli s přehledem porážet, což jsme taky udělali a celkově jsme prohráli jen 2 či 3 zápasy, pokud si dobře pamatuji. Ale bylo už vidět, že ta sestava funguje a má potenciál.

S novou zostavou ale prichádzajú aj nové problémy. S akými problémami sa zo začiatkov museli Leckr a spol vysporiadať?

První problémy asi byla nekonzistentnost, dokázali jsme jeden den vyhrát nad top evropským týmem a další den vypadnout proti cz/sk mixu. (smiech)

Nová zostava tímu Brute prvýkrát pokope. Photo by Team Brute

Prvý turnaj, ktorého sa nová zostavu Brute zúčastnila bol UNIZA MASTERS 2019. Aké pocity mal Leckr z ich offline premiéry, čo bolo kľúčom k úspechu a výhre celého turnaja?

Na tuto lanku určitě vzpomínám jen v tom nejlepším světle. Skvělá zábava a první vyhraný turnaj za Brute a můj první BYOC win s týmem, bylo to skvělý a rád na to vzpomínám. Klíčem k úspěchu? Asi individualita a psychika bych řekl, pořád jsme neměli tolik natrénováno a bylo to trošku znát, ale byl teprv začátek sezóny a v tu dobu tu nebylo moc kvalitních týmů. Jediní kdo nás mohli ohrozit byla eSuba, eXtatus či DTG. Na eSubu jsme narazili v pavouku, kde jsme zvládli zápas otočit a vyhrát díky naší psychice, že i za skoro prohraného zápasu jde vše otočit. DTG vypadli v druhém kola playoff a proti ext jsme ani jednou nehráli.

Brute po výhre na UNIZA MASTERS. Photo by UNIZA MASTERS

Po UNIZE bolo na chvíľu od turnajov ticho. Online sa hral, Brute hrali kvalifikáciu na ESL Nationals Season 1, ktorá sa im síce nezdarila, no podali slušné výkony. Viac sa im darilo v ESEA Main lige, kam sa im podarilo kvalifikovať. Následne prišli opäť offline turnaje. Leckr a spol sa vybrali na zahraničnú akciu Meet Point Warsaw do Poľska. Za hranicami sa dokázali umiestniť na krásnom piatom mieste. Potom ich ale čakal domáci turnaj, Fortuna Cool Finals, kam sa im podarilo kvalifikovať ešte na začiatku roka. Leckr sa stal MVP turnaja, svoj tím totiž podržal či po aimovej stránke, taktiež aj po tej taktickej. Aké boli jeho pocity z tejto výhry a z comebacku 0-2 na 3-2?

Určitě neskutečné a nepopsatelné. Konečně výhra na stage lance a obrátit zápas v bo5 sérii to je něco co se jen tak nestane. Byla to těžká série, ale asi dost pomohlo to, že jsme se dostali do hypu a klukům z eXtatus se to nepodařilo ustřílet a ukončit.

64407788_1190880817784124_1774911942494781440_o.jpg

Leckr (tretí sprava) po výhre na Cool Finals 5. Photo by Brute

V ten istý mesiac sa Brute ešte pozreli na jednu LAN akciu, PLAYzone Challenge. Podarilo sa im urvať krásne 3. miesto. O mesiac na to prišla ale nečakaná správa. Leckr opustil tím Brute a pripojil sa k eSube. Čo ho viedlo k tomuto rozhodnutiu?

Asi moje špatná psychika. V tu dobu jsem neměl žádného coache za sebou, co by mě motivoval či pomáhal. IGL role je někdy dost těžká a každý se s tím vyrovnává jinak. V tu chvíli, když se nám nedařilo nic vyhrávat a stáli jsme dost dlouho na místě tak mi přišla nabídka od eSuby, kterou jsem vzal. Chtěl jsem zkusit něco nového, nabrat novou sílu a motivaci. Už jsem po druhé takhle kluky podrazil (sorry kluci, bylo zase léto a zase teplo), ale tentokrát to bylo úspěšnější jak minulý rok, kdy jsem odešel do top3. Určitě s tímto rozhodnutím co jsem udělal nejsem spokojený, jako správný leader bych měl ten tým držet, budovat a hlavně neutíkat. Byla to chyba, ale chybama se člověk učí. Doufám, že těch chyb v budoucnu bude co nejméně. Teď nemyslím, že připojení do eSuby byla chyba, naopak, to co se dělo dál tak s tím jsem naprosto spokojen, s eSubou jsme vybudovali skvělý projekt, kde jsme si sedli po lidské stránce a ze začátku i ve hře. Bylo to skvělý a hlavně něco nového, kde jsem nabral tunu zkušeností a zážitků.

Takto vyzerala nová zostava eSuby, ktorú mal Leckr viesť k úspechom. Photo by eSuba

eSuba mala celé letné prázdniny na prípravu. Hrali pár online kvalifikácií, účastnili sa teambuldingov a bootcampov. Hneď po prázdninách sa vybrali na Tiger Masters kvalifikáciu, kde sa im nepodarilo vyhrať ani jeden zápas, ba naopak, Leckr prehral proti svojim bývalým spoluhráčom. Ani nie 2 týždne od tejto trpkej prehry nasledoval ďalší turnaj, bol nim FORTUNA COOL liga 6 finále. eSuba podala nádherný výkon a dokázala zvíťaziť.

Přes prázdniny jsme dost trénovali, byli jsme často i na bootcampech a bylo to znát. Celkově si myslím, že v naší hře dominovali individuální výkony ZEDKA a SHOCKA a poté agresivní awp blogg1se. Já a henkky jsme měli svojí vlastní práci na mapě a skvěle to zapadalo. Před cool ligou se nám vůbec nedařilo, ale na cool lize to začalo padat, zedko předvedl neskutečný čísla a dokázali jsme urvat první místo, za což jsem šťastný.

Prvé dôležité víťazstvo vo farbách eSuby. Photo by eSuba

Mesiac opäť utiekol ako voda a Leckr sa ocitol na MSR 2019. Opäť to bolo s mixom, v ktorom sa nachádzali hráči ako Vergil, Zed, či jeho bývalý spoluhráč MAXX. Podarilo sa im ukoristiť si titul a Leckr tak mal ďalšiu zlatú medailu na krku. Týždeň na to cestoval spoločne s eSubou do Prahy na finále Tiger Masters. Po výhre nad Dark Tigers a Moops Leckr opäť oslavoval víťazstvo.

V tuto dobu jsem si ani pořádně neuvědomoval, co se to vlastně děje. Neskutečný skok z roku 2018, kde jsem nevyhrál snad nic do roku 2019, kde skoro každá lanka to win. Neuvědomoval jsem si to, ale byl jsem confident v každém zápase, že ho dokážeme vyhrát.

Prehľad Leckrových štatistík za rok 2019.

Najdôležitejší turnaj bol ale ešte len pred ním. Reč je samozrejme o MČR. eSube sa MČR ešte nepodarilo vyhrať. Zo skupiny A postúpili až z tretieho miesta. V playoff ich čakal Leckrov bývalý tím, a to tím Brute. eSuba na Brute nestačila a podľahla im tesne 2:1 na mapy.

Kluci z Brute hráli pěkně, ale myslím si, že jsme na MČR převedli asi nejhorší výkon který jsme mohli. Bohužel, někdy se daří a někdy ne. Na nás to padlo na MČR, na který jsme se připravovali týden na bootcampu.

Čo bolo teda dôvodom rozpadu vtedajšej eSuby? Bolo to MČR alebo niečo úpne iné?

MČR nebyl důvodem rozpadu, podle mě naše sestava měla určitě chyby a nezapadlo to dlouhodobě do sebe - proto jsme dokázali vyhrát pár turnajů, ale v těch důležitých věcech jsme uspět nedokázali - MČR/esea/winners league apod.

Vymenil by Leckr svojich 7 výhier za titul z MČR?

MČR titul je ovšem skvělý, ale nic to na této scéně neznamená, je to turnaj jako každý druhý, výhra MČR vás nikam neposune.

"Díky všem, co mě sledují a podporují! V roce 2020 jak asi už víte, tak budu působit v německém týmu, kde nasbírám cenné zkušenosti a uvidíme kam mě ta cesta zavede. Pro více update sledujte moje socials:"

Prečo je Leckr 7. najlepším hráčom za rok 2019?

Leckr ako in-game-leader potiahol svoj tím k viacerým úspechom. Za rok 2019 získal celkovo 7 zlatých medilí. Jeho progres od roku 2018 bol neskutočný. Nízke K/D ratio ho ale nepustilo vyššie v našom rebríčku. Veľkú rolu na jeho umiestnení u nás hralo MVP z FORTUNA COOL liga 5, kedy nie len dokázal so svojím tímom otočiť nepriaznivý stav 0:2, ale dokonca bol štatististicky najlepší zo svojho tímu.

Ohodnotit

0

Komentáře

Pro vložení komentáře se musíte přihlásit.